Єднатися для захисту рідної землі, бути сильними і мужніми й не відступати – саме це найважливіше сьогодні для кожного з нас. Давайте разом подбаємо про те, щоб такі страшні часи ніколи не повторилися в Україні». 25.11.16р. на знак пам’яті та поваги до полеглих під час Голодомору у СЗШ № 166 відбувся єдиний урок до Дня пам’яті жертв голодомору. Учні розповіли присутнім про причини та наслідки голодних 1932-1933 років. Діти зачитали спогади очевидців цієї трагедії та закликали взяти учась у Всеукраїнській акції « Запали свічку».
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
http://www.sch166.kiev.ua/item/15-edinij-urok-do-dnya-pam-yati-zhertv-golodomoru-foto#sigProId003e4aea09