Оцініть матеріал!
(3 голосів)

В грудні 2017 року серед учнів 5-11 класів в школі пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", підготовлена та проведена вчителем-методистом Андрусенко Тетяною Олександрівною. Гра проводилась з метою надання дітям можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення дітей та підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

7 грудня в школі відбувся День учнівського самоврядування. Як майбутні повноправні громадяни, діти  і молодь потребують стимулюючої участі в соціальному житті для розвитку самоповаги та соціальної компетентності. Провідну роль в набутті особистісного досвіду демократичних стосунків відіграє  учнівське самоуправління.  В кожній школі  є свій лідер самоуправління: президент, гетьман, командир, тобто людина, яка стоїть попереду і відповідає не тільки за себе, але й за тих, кого вона поведе, відповідальна за справу, для якої вона опинилася попереду. Так і в нашій школі є лідери, які завжди готові прийті на допомогу. Цього річ діти проявили не аби яку активність. Учні нашої школи та лідери класів підготували цікаві уроки, які і провели цього дня. Загалом було проведено 81 урок від наших учнів. А переможцями Дня учнівського самоврядування став 11-А, це і не дивно, бо саме старшокласники мають бути прикладом для всієї школи. Вони надали 17 уроків і посіли І місце. 7-А провели 12 уроків і посіли ІІ місце. Та наймолодші і активні учні 5-А класу, які вперше провели 8 уроків. З чим їх і вітаємо! В кінці дня були проведені підсумки. Кожен клас поділився своїми враженнями, висловили свої пропозиції. Директор школи, Світлана Олексіївна, вислухала всі пропозиції, надала поради та рекомендації щодо активності самоврядування; подякувала учнів за високу підготовку і побажала успіхів в навчанні!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

21 грудня в школі пройшла неймовірна зимова казка про викрадений місяць. Про те, як герої казки збирались зірвати новорічне свято. В казці приймали участь: Антипко, чорти, ліший шаман, мольфарка, білочка та ангели. Всі діти із заохоченням поринули в казку. Приймали активну участь, танцювали, допомагали збирати горішки білочці. І наприкінці дійства врешті решт визволили місяць від викрадачів і повернули дітям Новорічне свято. Завели хоровод навколо ялинки. 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

13 та 22 грудня у школі відбулись новорічні музичні концерти "Зимовими шляхами" від дітей 4-6 класів, які відвідують вокальний гурток "Чарівниці" під керівництвом Репецької Ольги Анатоліївни. Діти заспівали відомі українські колядки та щедрівки. Привітали увесь педагогічний колектив та адміністрацію школи з новорічними та різдвяними святами, які наближаються. 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

11 грудня в школі пройшла гра КВК з біології серед учнів 8-А та 8-Б класів, яку підготувала вчитель Гаєва Наталя Василівна. Тема уроку-гри була: "Опорно-рухова система". У грі було вісім етапів: "Презентація", "Знатоки", "Юні анатоми", "Хто зайвий", "Юні хіміки", "Краса і здоров’я", "Пункт першої допомоги", "Домашнє завдання". На початку гри команди продемонстрували свої привітання і емблеми команд. Відповідали на бліц-питання. Розкладали пазли скелету. Надавали першу допомогу постраждавшому, який мав припухлість у зоні передпліччя. Учні мали самостійно поставити хворому діагноз та накласти правильно пов’язку. Урок-гра пройшов цікаво, насичено. Діти узагальнили свої знання і отримали практичні навички, які в подальшому зможуть застосувати у своєму житті. 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

8 грудня в школі пройшов брейн-ринг (історичний марафон) з історії України серед учнів 8-А та 8-Б класів під керівництвом Яценко Олени Володимирівни. Мета марафону: узагальнити знання учнів з історії, сприяти глибшому засвоєнню конкретного історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси учнів, розвивати вміння логічно мислити, локанічно та аргументовано висловлювати свою думку, виховувати інтерес до історії, почуття співпереживання за команду, повагу до культурних надбань людства, почуття національної самосвідомості та національної гідності. Гра складалась з 4 турів: конкурс капітанів "П’ятий зайвий", "Кіт в мішку", "Спеціальна тема. Козацтво", "Подорож машиною часу". Учні проявляли зацікавленість у марафоні, приймали активну участь. Вітаємо переможців брейн-рингу 8-А клас за посівше І місце.  

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

8 грудня в школі пройшло яскраве смачне свято "Пори року" з головними героями - гарбузами! Яке підготувала класний керівник Андрусенко Тетяна Олександрівна зі своїми учнями 3-Б класу. Діти на початку свята виступили зі своїми творчими номерами, співали, читали вірші, танцювали, показували хореографічні номери. А після невеличкого концерту разом із своїми бітьками перейшли до створення яскравих гарбузових образів. Діти намагались якомога веселіше і цікавіше подати свого друга-гарбуза в індивідуальному образі. Бітьки із задоволенням поринули в цю цікаву гру. Наприкінці гри-конкурсу діти представили свої роботи. Захід вийшов веселим, наповненим і запам’ятовуючим. Світлана Олексіївна подякувала Тетяну Олександрівну та її клас за такий сімейний та творчий захід. 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

6 грудня в школі пройшла тематична година, присвячена пам’яті жертв Голодомору в Україні в 1932-1933 рр., яку підготували учні 7-Б класу із класним керівником Калашніковою Любов Степанівною. Мета заходу: виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм на основі особистісного усвідомлення досвіду історії. Зі вступним словом виступила вчитель історії Любов Степанівна, яка розповіла про те, що нашій незалежності виповнилося вже 28 років, але ми, як і раніше, в неоплатному боргу перед людьми, котрі стали жертвою сталінських репресій. Таких людей особливо багато в Україні, тому що режим завжди боявся національно-визвольного руху українського народу і завжди прагнув попередити назріваючу небезпеку превентивними репресіями.

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей